XalqXəbər.Az

www.XALQXEBER.az » Cəmiyyət » Yeni parlamentdəki bitərəf namizədlərin SİYAHISI

Yeni parlamentdəki bitərəf namizədlərin SİYAHISI

Yeni parlamentdəki bitərəf namizədlərin SİYAHISI
10-02-2020, 11:42

Xəbər verdiyimiz kimi, Mərkəzi Seçki Komissiyası (MSK) fevralın 9-da keçirilmiş Milli Məclisə seçkilərin ilkin nəticələrini açıqlayıb.

Milli Məclisə seçkilərin lider namizədləri arasında bitərəf namizədlər də var.

Həmin namizədlərin siyahısını təqdim edirik:

8 saylı Binəqədi Birinci Seçki Dairəsi - Azay Quliyev

10 saylı Binəqədi Üçüncü Seçki Dairəsi - Madər Musayev

14 saylı Xəzər Seçki Dairəsi – Soltan Məmmədov

15 saylı Yasamal Birinci Seçki Dairəsi – Quliyev Ülvi

16 saylı Yasamal İkinci Seçki Dairəsi - Erkin Qədirli

18 saylı Nərimanov-Nizami Seçki Dairəsi – Rasim Musabeyov

20 saylı Nərimanov İkinci Seçki Dairəsi – Adil Əliyev

23 saylı Nəsimi-Səbail Seçki Dairəsi – Ziyad Səmədzadə

24 saylı Nizami Birinci Seçki Dairəsi – Könül Nurullayeva

28 saylı Sabunçu Üçüncü Seçki Dairəsi – Eldar Quliyev

29 saylı Səbail Seçki Dairəsi – Nigar Arpadarai

31 saylı Suraxanı İkinci Seçki Dairəsi – Etibar Əliyev

46 saylı Şirvan Seçki Dairəsi – İltizam Yusifov

50 saylı Abşeron-Qobustan Seçki Dairəsi -Şahin Seyidzadə

52 saylı Quba Seçki Dairəsi - Vahid Əhmədov

53 saylı Quba-Qusar Seçki Dairəsi - Anatoliy Rafailov

56 saylı Xaçmaz Kənd Seçki Dairəsi - Sevil Mikayılova

57 saylı Kürdəmir Seçki Dairəsi - Əminə Ağazadə

59 saylı Salyan Seçki Dairəsi - Jalə Əhmədova

66 saylı Biləsuvar Seçki Dairəsi - Bəhruz Məhərrəmov

72 saylı Yardımlı-Masallı Seçki Dairəsi - Musa Qasımlı

73 saylı Lənkəran Şəhər Seçki Dairəsi - Rüfət Quliyev

79 saylı İmişli Seçki Dairəsi – Fərzəliyev Murad

80 saylı İmişli-Beyləqan Seçki Dairəsi -Çingiz Qənizadə

83 saylı Ağcabədi-Füzuli Seçki Dairəsi - Aqil Abbas

84 saylı Füzuli Seçki Dairəsi - Vüqar Bayramov

85 saylı Şamaxı Seçki Dairəsi - Tamam Cəfərova

86 saylı İsmayıllı Seçki Dairəsi - Novruzəli Aslanov

89 saylı Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi – Məzahir Əfəndiyev

92 saylı Zərdab-Ucar Seçki Dairəsi - Jalə Əliyeva

94 saylı Bərdə Kənd Seçki Dairəsi - Zahid Oruc

95 saylı Tərtər Seçki Dairəsi - Sahib Alıyev

104 saylı Gədəbəy-Tovuz Seçki Dairəsi - Arzu Nağıyev

105 saylı Tovuz Seçki dairəsi - Qənirə Paşayeva

106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa Seçki Dairəsi - Ülviyyə Ağayeva

112 saylı Qax Seçki Dairəsi - Azər Kərimli

113 saylı Şəki Şəhər Seçki Dairəsi – Vüqar İsgəndərov

114 saylı Şəki Kənd Birinci Seçki Dairəsi - Əli Məsimli

115 saylı Şəki Kənd İkinci Seçki Dairəsi - Cavanşir Feyziyev

116 saylı Qəbələ Seçki Dairəsi - Fəttah Heydərov

118 saylı Ağdam Şəhər Seçki Dairəsi - Bəxtiyar Əliyev

122 saylı Xankəndi Seçki Dairəsi - Tural Gəncəliyev

XalqXeber.Az

Materiallardan istifadə edərkən sayta mütləq istinad olunmalıdır. Bütün hüquqlar qorunur.